KARMA GRUP MONTESSORİ

İki çocuk arasında, bir yetişkin ve çocuk arasında nadiren yakalanabilecek bir uyum vardır.2-6 yaşlarındaki çocuklar toplumla uyum içinde yaşam bireyler olarak ilk adımlarını atarlar.
Devamı

MONTESSORİ

Montessori biz insanların zekamızı beş duyu organımızla özellikle el ve beyin arasındaki ilişki yoluyla geliştirdiğimizi fark etti.Montessori ele verilmeden önce hiçbir şeyin beyine verilmemesi gerektiği kanısına vardı.
Devamı

EBEVEYNLİ MONTESSORİ GRUBU

Hafta sonları gerçekleştirilen ebeveynli montessori gruplarında 0-3 yaş arası çocuklarınız ile birlikte Montessori sistemi ile tanışarak kaliteli vakit geçirebilirsiniz.
Devamı

MONTESSORİ

Yabancı Dil Eğitimi

Deneyimli öğretmenlerimizin belirlediği dünyanın önemli kurumları tarafından geliştirilmiş yayın ve materyallerle etkin ve verimli bir İngilizce eğitimine sahibiz.

Müzik ve Orff Eğitimi

Orff ve müzik çalışmalarının içeriğinde, bedenin hareketlerle hazırlanması,seslerin ritimlendirilmesi, bu ritimlerin müzik haline gelmesinde bir dizi yaratıcı süreç vardır.

Montessori Toddler

12-36 aylık çocuklar için özel tasarlanmış montessori materyalleri ile hafta sonları ebeveynli grup şeklinde yapılan atölyelerdir.

Görsel Sanatlar Eğitimi

Sanat öğretmeni eşliğinde çocuklarımızın sanatsal etkinlikler ile düşünce ve hareket özgürlüğü yaşamalarına imkân vermek amacıyla çalışmalar yapılmaktadır.

Beden Eğitimi ve Hareket Eğitimi

Okul öncesi döenmde palnlı ve düzenli bir şekilde verilen hareket eğitimi kas kuvveti,dayanıklılık,çeviklik ve eseneklik gibi becerileri destekler.

Yaratıcı Drama Eğitimi

3-6 yaş arası gruplarımızda uzman yaratıcı drama eğitmeni eşliğinde sosyal ve duygusal gelişimi destekleyici drama çalışmaları yapılmaktadır.

Veliler Ne Düşünüyor

Leyla Onur

Benim oğlum 22 aylıkken Erken Başarı Montessori Anaokulu'na başladı.Ondan önce sürekli benimleydi.Ben ilk kez oğlumu, başka birine teslim ettim.Bu okulda,sadece kendi öğretmenleri değil,başka sınıfların öğretmenleri ve okulun müdiresi de ona annelik etti diyebilirim.Dışarıdan bakınca bu ufacık yerin,bu kadar sefkatli,bu kadar ilgili olduğuna inanamıyor insan.Her yerde olan klasik oyuncaklar,klasik boyamalar yok burada.Öğretmen olmama rağmen ben bile şaşırıyorum etkinliklerin çeşitliliğine.Bez değişimi,yemek yeme becerisi,uyuma, hepsi üst düzey özveriyle gerçekleştiriliyor.Sizin evde uğraşıpta kazandıramadığınız alışkanlıkları onlar çok güzel kazandırıyorlar.Benim gözüm hiç arkada kalmadı.Uzun süre birlikte olmak dileğiyle...Başarılarınızın devamını dilerim.

Leyla Onur
Duygu Uzunoğlu

Oğlum 3 yaşında Erken Başarı Montessori anaokuluna başladı. Başladıktan bir ay sonra keşke daha önce gönderseydim dedim. Hem eğitim sistemden hem de kurumun samimiyetinden oldukça memnun kaldım. Oğlum birçok işini kendi başına yapmaya başladı. Biz ona yardım etmek isteyince kendi yapabileceğini söyleyerek biri reddediyor. Gerçekten de beklediğimden çok daha fazlasını başarabildiğini gördüm. Yapılan çalışmaların tamamı somut şeylerle hazırlanıyor, böylece çocuğumun anlaması çok daha kolay oluyor. Her şeye dokunuyor, inceliyor, kendi kendine tanıyor. En çokta coğrafya çalışmalarını seviyor. Şu an 4 yaşında ama tüm kıtaların adını biliyor ve dünya üzerindeki yerlerini gösterebiliyor. İyi ki montessori sistemiyle ve Erken Başarı Anaokulu ile yollarımız kesişmiş. Umarım çocuğumun eğitim hayatı bu şekilde devam eder.

Duygu Uzunoğlu
Esra Erdoğan

Eğitimci bir anne olarak Masal Duru için en doğru okul öncesi eğitim kurumunu bulmam gerekiyordu.Bunun için yakın çevremizde bulunan tüm okul öncesi eğitim kurumlarını gezdim. Bilimsel ve geçerliliği gözlemlenmiş bir yöntemle yola çıkan okulumuzda karar kıldık. Uyguladığı eğitim modeliyle farklılaşan Erken Başarı Montessorı anaokulu kültürel,sanatsal ve sportif faaliyetlerde öğrencilere zengin olanaklar sunuyor.Eğitim kadrosu,Veli ,idare ve öğretmen iletişimi tam bir eşgüdüm şeklinde ilerliyor.Çocukların yaratıcılıklarının arttığı, yeteneklerinin ortaya çıktığı uyguladıkları eğitim modelinde olduğu gibi çocuklar yaparak ve yaşayarak hem eğlenip hem öğreniyorlar.Biz Erdoğan ailesi olarak Erken Başarı Montessorı okulunu tercih ettiğimiz için çok memnunuz.Bütün ailelerin güvenle gözü kapalı bir şekilde çocuklarını emanet edebilecekleri bir eğitim kurumu.Tüm değerli okul çalışanlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum.Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Esra Erdoğan

Erken Başarı Blog

 Eğitim Programlarımız

Eğitim Programlarımız

5 Tam Gün Eğitim Programımız ( 24 - 57+ Aylık ) Hafta içi uygulanan bu program; Saat 08:00 - 18:00 arası uygulanır.  
Devamı
 Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri Psikolojik gelişim takibi Çocuklarımızın psikolojik gelişimleri yani sosyal, duygusal, kişisel ve davranışsal gelişimle
Devamı
Ebeveynli Oyun Grubu

Ebeveynli Oyun Grubu

Okulumuzda her cumartesi günü ebeveynli montessori çalışmaları yapılmaktadır.12-36 aylık olan çocuklara her gelişim düzeyi için ayrı ayrı tasarlanmış pratik yaşa
Devamı
Yaz Okulu

Yaz Okulu

Temmuz ve Ağustos ayları için bol aktiviteli bir yaz okulu programı hazırladık. Programımızın amacı; oluşturulan sportif ve akademik faaliyetler ile öğrencilerin sosyal yönden geli
Devamı
Daha Fazla

Öğrenmenin Ciddi Ve Eğlenceli Olduğu Yer
ERKEN BAŞARI ANAOKULU